Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0P-421248 5.25 Inch OEM Control Board with 1/2 HP Resistive Load
Item:
#1521498
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-421248 |
| Manufacturer Part # | 0P-421248 |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0P-421248 5.25 Inch OEM Control Board with 1/2 HP Resistive Load
$1,120.34
Unit price
/
Unavailable
