Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0P-418489 10 Inch Pump Rinse Electric Stainless Steel with Corrosion Resistance
Item:
#1521384
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-418489 |
| Manufacturer Part # | 0P-418489 |
| Height | 10.4" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 12.1" |
| Weight | 4.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0P-418489 10 Inch Pump Rinse Electric Stainless Steel with Corrosion Resistance
$264.81
Unit price
/
Unavailable
