Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0N1235A0 5 Inch Baffle to Optimize Airflow in Commercial Ovens
Item:
#1530713
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | 0N1235A0 |
| Manufacturer Part # | 0N1235A0 |
| Height | 0.1" |
| Width | 5" |
| Depth | 35" |
| Weight | 1.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0N1235A0 5 Inch Baffle to Optimize Airflow in Commercial Ovens