FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0L2314 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0L2314 20 Inch Curtain System Foodservice Lightweight Durable
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0L2314 |
| Manufacturer Part # | 0L2314 |
| Height | 0.6" |
| Width | 20" |
| Depth | 23.1" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0L2314 Curtain Long