RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0L1641 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0L1641 7.75 Inch Rinse Pump Stainless Steel OEM for Dishwashers
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0L1641 |
| Manufacturer Part # | 0L1641 |
| Height | 5.95" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 6.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0L1641 Rinse Pump 60hz Kit