RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0L1488 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0L1488 17 Inch OEM Drain Hose with Corrosion Resistant Plastic
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0L1488 |
| Manufacturer Part # | 0L1488 |
| Height | 2.7" |
| Width | 16.6" |
| Depth | 20.85" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0L1488 Drain Hose Lsw6