RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0L0815 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0L0815 Diameter 7 to 8.3mm Hose Clamp Set 10 Packs Stainless Steel
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0L0815 |
| Manufacturer Part # | 0L0815 |
| Height | 0.65" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0L0815 Hose Clamp Set 10pcs Dia. 7 8 8 3mm