RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0L0562 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0L0562 11 Inch Electric OEM Pump Stainless Steel for Fluid Transfer
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0L0562 |
| Manufacturer Part # | 0L0562 |
| Height | 8.85" |
| Width | 11" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 1.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0L0562 Pump 230v 60 Hz 1 P