RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0L0489 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0L0489 1 Inch Food-safe Sealing Ring for Electrolux Refrigeration
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0L0489 |
| Manufacturer Part # | 0L0489 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0L0489 Sealing Ring Usa