RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0G7594 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0G7594 1 Inch Connector 3/8 to 1/2 Inch OEM Durable Plastic
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0G7594 |
| Manufacturer Part # | 0G7594 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0G7594 Connector 3/8'' 1/2''