RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0G6679 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0G6679 500mm OEM Burner Grate Cast Iron with Reliable Support
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0G6679 |
| Manufacturer Part # | 0G6679 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0G6679 Burner Grate Top Cast 500mm