RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0G5910 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0G5910 6.85 Inch Transformer 70VA 230V to 12V 24V Electric
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0G5910 |
| Manufacturer Part # | 0G5910 |
| Height | 4" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 9.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0G5910 Transformer 70va/230v 12/24