RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0G5618 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0G5618 Nut M6x0.5 Steel Corrosion-Resistant Fastener for Foodservice
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0G5618 |
| Manufacturer Part # | 0G5618 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0G5618 Nut M6x0 5
