RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0G5443 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0G5443 6.3 Inch Stainless Steel Handle with Ergonomic Grip
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0G5443 |
| Manufacturer Part # | 0G5443 |
| Height | 2.2" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0G5443 Handle
