RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0G4441 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0G4441 5.35 Inch Gas Tap Metal with Precise Flow Control for Kitchens
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0G4441 |
| Manufacturer Part # | 0G4441 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0G4441 Gas Tap
