RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0G3937 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0G3937 OEM Springs Set High-grade Steel for Commercial Kitchen Equipments
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0G3937 |
| Manufacturer Part # | 0G3937 |
| Height | 8" |
| Width | 8" |
| Depth | 28" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0G3937 Springs Set
