RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux vertical cutter mixers.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0G3689 vertical cutter mixers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0G3689 1 Inch Screw Stainless Steel Durable Fastener for Appliances
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0G3689 |
| Manufacturer Part # | 0G3689 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Weight | 0.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0G3689 Screw