RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0G3663 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0G3663 9 Inch Electric Heating Element Metal Alloy 6000W
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0G3663 |
| Manufacturer Part # | 0G3663 |
| Height | 2.75" |
| Width | 9" |
| Depth | 21.95" |
| Weight | 1.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0G3663 Heating Element 208v 6000w