FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0G3008 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0G3008 12 Inch Hose Connector Stainless Steel Durable Plumbing 420mm
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0G3008 |
| Manufacturer Part # | 0G3008 |
| Height | 1.75" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 16" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0G3008 Hose Metall 420mm