RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0D6982 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0D6982 1.25 Inch Black Plug Set 10pcs OEM Components
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0D6982 |
| Manufacturer Part # | 0D6982 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0D6982 Black Plug Set 10pcs