RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0D6835 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0D6835 8.5 Inch Radial Fan Electric OEM Airflow Solution
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0D6835 |
| Manufacturer Part # | 0D6835 |
| Height | 6.15" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0D6835 Fan Radial 230v Hspp