RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0D6831 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0D6831 7.2 Inch Magnetron Electric 1000W for Speedelight Microwave
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0D6831 |
| Manufacturer Part # | 0D6831 |
| Height | 5.65" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 2.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0D6831 Magnetron 1000w Speedelight
