RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0D3571 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0D3571 11 Inch OEM Motor Assembly Electric Durable High-Grade 0.50kW
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0D3571 |
| Manufacturer Part # | 0D3571 |
| Height | 10.4" |
| Width | 10.95" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0D3571 Motor 1 115 60 .50kw Assembly Trs