RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0D3187 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0D3187 6.8 Inch OEM Electric Motor Assembly with Durable Metal
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0D3187 |
| Manufacturer Part # | 0D3187 |
| Height | 6.75" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 8.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0D3187 Motor 1 115 60 0 75kw Assembly Trs