RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0D2658 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0D2658 5.1 Inch Stainless Steel Link Rod Assembly for Electrolux
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0D2658 |
| Manufacturer Part # | 0D2658 |
| Height | 2.05" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0D2658 Link Rod Assembly Tr260
