RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0D1549 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0D1549 4.65 Inch Stainless Steel Knife with Ergonomic Handle
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0D1549 |
| Manufacturer Part # | 0D1549 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0D1549 K18 Knife