FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0D1337 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0D1337 1 Inch Lid Clear Impact-Resistant Polymer for Commercial Storage
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0D1337 |
| Manufacturer Part # | 0D1337 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0D1337 Cx21s Lid