RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0CK167 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0CK167 8 Inch Power Supply 230V to 24V DC 9.6W Durable Design
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0CK167 |
| Manufacturer Part # | 0CK167 |
| Height | 2.9" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0CK167 Power Supply 230v 24vdc 9 6w