RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0CK154 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0CK154 11 Inch Foot for Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0CK154 |
| Manufacturer Part # | 0CK154 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0CK154 Foot H 100