RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0CK072 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0CK072 2.15 Inch O Ring for Commercial Refrigeration Equipment
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0CK072 |
| Manufacturer Part # | 0CK072 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0CK072 O Ring
