RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0CBACC commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0CBACC 1.6 Inch Door LED Connector for Refrigeration Units
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0CBACC |
| Manufacturer Part # | 0CBACC |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 2" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0CBACC Door Led Connector