RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0CB782 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0CB782 2.85 Inch Cap for Drain Basin with Durable Plastic
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0CB782 |
| Manufacturer Part # | 0CB782 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0CB782 Cap For Drain Basin