RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0CA678 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0CA678 Spring for Handle Lid - OEM Electrolux Replacement
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0CA678 |
| Manufacturer Part # | 0CA678 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0CA678 Spring For Handle/lid Hspe