RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0CA484 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0CA484 3.75 Inch Gas Pressure Controller 7 to 13mbar with Durable Metal
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0CA484 |
| Manufacturer Part # | 0CA484 |
| Height | 3.1" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 1.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0CA484 Gas Pressure Controller 7 /13mbar