RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0CA400 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0CA400 5.6 Inch OEM Igniter Unit with 4 Ignition Pathways
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0CA400 |
| Manufacturer Part # | 0CA400 |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0CA400 4 Ways Igniter Unit 230v 50/60hz Kit