RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0C9893 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0C9893 5.35 Inch Pipe Fry Top Stainless Steel with Compact Design
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0C9893 |
| Manufacturer Part # | 0C9893 |
| Height | 0.1" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 16.65" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0C9893 Pipe Fry Top 1/2m