RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0C9496 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0C9496 2.6 Inch OEM Rotation Axis for Cover K It Speedeligh
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0C9496 |
| Manufacturer Part # | 0C9496 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0C9496 Rotation Axix For Cover K It Speedeligh
