RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0C9267 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0C9267 2.7 Inch Lamp Glass Heat Resistant Glass Replacement
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0C9267 |
| Manufacturer Part # | 0C9267 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0C9267 Lamp Glass