RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0C7140 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0C7140 3.2 Inch Gas Pilot Burner Metal for Commercial Appliances
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0C7140 |
| Manufacturer Part # | 0C7140 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0C7140 Pilot Burner
