RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0C0202 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0C0202 M8x1 750mm Thermocouple for Commercial Ovens and Fryers
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0C0202 |
| Manufacturer Part # | 0C0202 |
| Height | 1.6" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0C0202 Thermocouple M8x1 L750mm
