RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0C0074 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0C0074 3.4 Inch Adhesive Sealant Pactan H 310ml with Chemical Resistance
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0C0074 |
| Manufacturer Part # | 0C0074 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0C0074 Adhesive Sealant Pactan H T6076 310ml
