Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0C-102297-000F 26 Inch Stainless Steel Rack Cutlery Basket
Item:
#1521480
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0C-102297-000F |
| Manufacturer Part # | 0C-102297-000F |
| Height | 12" |
| Width | 26" |
| Depth | 36" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0C-102297-000F 26 Inch Stainless Steel Rack Cutlery Basket