RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0A5621 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0A5621 3.5 Inch OEM Knob Pin Corrosion Resistant Metal for Electrolux
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0A5621 |
| Manufacturer Part # | 0A5621 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0A5621 Knob Pin6mm
