Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0A-572079 5.95 Inch Gasket Q Drain Back for OEM Applications
Item:
#1521353
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-572079 |
| Manufacturer Part # | 0A-572079 |
| Height | 0.1" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0A-572079 5.95 Inch Gasket Q Drain Back for OEM Applications
$19.92
Unit price
/
Unavailable
