RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 099935 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 099935 7 Inch Platinum Thermostatic Cartridge Electric with Descriptors
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 099935 |
| Manufacturer Part # | 099935 |
| Height | 1.4" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 099935 Thermostatic Cartridge Pt C 120v 120w 18