RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 099870 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 099870 5.3 Inch Electric Fan Mceu with Corrosion Resistant Materials
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 099870 |
| Manufacturer Part # | 099870 |
| Height | 4" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 1.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 099870 Fan Mceu 12 15 115/60 Ul
