RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 099200 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 099200 2.35 Inch Stainless Steel Hinge for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 099200 |
| Manufacturer Part # | 099200 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 099200 Hinge Inf.