FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 099-7032 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 099-7032 18 Inch Standard Electric Booster Heater Stainless Steel
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 099-7032 |
| Manufacturer Part # | 099-7032 |
| Height | 21" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 099-7032 Booster Heater J 15 (208 V 3 Phase)