RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 099-4038 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 099-4038 2.1 Inch Pre Rinse Spray Face Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 099-4038 |
| Manufacturer Part # | 099-4038 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 099-4038 Pre Rinse Spray Face (t&s Br