RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 099-1030 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 099-1030 3.85 Inch Vinyl Cover for J/e Unit Shielding
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 099-1030 |
| Manufacturer Part # | 099-1030 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 2.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 099-1030 Cover Vinyl To Shield J/e